Blaho Vašich miminek je naším posláním!

Již více než 90 let se náš rodinný podnik stará o spokojenost miminek mnoha generací. Po stejnou dobu také z generace na generaci předáváme naše znalosti. Najdete u nás široký sortiment produktů vyvinutých rodiči pro rodiče. Produkty, které budou Vašimi věrnými společníky a mistrovsky si poradí s každou výzvou všedního rodinného dne. Promyšlená řešení, díky kterým budete i s miminkem flexibilní za každé situace. Vybavení, které hravě přestavíte tak, aby Vám sloužilo další dlouhé roky.

U nás budete jako novopečení rodiče v těch nejlepších rukou. Můžete nám důvěřovat, protože pro bezpečnost miminek děláme denně naprosté maximum. Naše produkty testujeme nejen podle zákonných norem, nýbrž jako jedni z mála producentů dětského zboží zacházíme ještě dál a to nad zákonem stanovený rámec. A jsme na to pyšní.

S námi budou vaše miminka jako v bavlnce!

Od roku 1923 se naše firma hauck stará o blaho celých dětských generací. Jako rodič dáváte vašemu miminku lásku, vřelost, bezpečí – my se postaráme o všechno ostatní. Budeme spolu s vámi doprovázet vaše miminko od narození až do předškolního věku. Společně se budeme těšit, jak miminko roste a vyvíjí se.

Při tom všem je pro nás důležité, nabízet takový sortiment, který co nejvíce odpovídá potřebám rodičů a jejich dětí. Proto v našem portfoliu naleznete rozmanitou škálu produktů dělených do mnoha podkategorií, které dokonale vyhoví vaším požadavkům.

Všechny produkty v našem sortimentu splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. To je pro nás obzvlášť důležité, protože bezpečnost dětí má pro nás tu nejvyšší prioritu.

Jen to nejlepší pro vaše nejmenší

… a pro jejich spokojený úsměv! U nás budete jako novopečení mladí rodiče v dobrých rukou. Můžete nám věřit, protože pro bezpečnost vašich dětí denně děláme maximum. Jako jedni z mála výrobců dětských potřeb jsme schopní téměř u všech produktů z naší kolekce předložit certifikát testu bezpečnosti (GS-Zeichen). A na to jsme náležitě pyšní.

Když je na cestě miminko, je potřeba obstarat spoustu nových věcí. Budoucí rodiče pak často zajímá, zda a jakým způsobem je dětský produkt testovaný. Můžeme vás ujistit, že všechny naše produkty jsou testované renomovanými národními a mezinárodními testovacími instituty, jako např. TÜV, SGS, LNE, atd. a také splňují mezinárodní bezpečnostní standardy.

Je to opravdu dlouhá cesta, než produkt obdrží certifikát. Naším produktům jsou udělovány TÜV známky certifikovaných testovacích institutů, pokud byla ověřena bezpečnost produktu podle stanovených norem.

TESTUJEME ALE JEŠTĚ MNOHEM VÍC!

Nespokojíme se „pouze“ s testem bezpečnosti produktu. Sami jsme rodiči, a tudíž víme, že blaho dětí má nejvyšší prioritu. Provádíme proto ještě dodatečné, technické a především chemické zkoušky (škodlivé látky, ftaláty, polycyklické aromatické uhlovodíky). Jako jedni z mála producentů dětského zboží provádíme toto testování ročně a trvale po celý životní cyklus produktu. Teprve pokud naše produkty obstojí v těchto testech, obdrží certifikát známky kvality GS (GS-Zeichen), a až poté produkt zařadíme do našeho sortimentu k prodeji pro vaše miminko.

Toto rozsáhlé testování není samozřejmé, ale na vás a vašem dítěti nám zkrátka záleží. Protože bezpečnost a blaho dětí jsou pro nás nadmíru důležité.