Váš partner na cestách s dětmi…

MORE je španělská značka autosedaček, která se řadí k významnému výrobci zádržných systémů společnosti  Baby Auto, které je dominantní na domácím trhu. Prioritou značky je prvotřídní bezpečnost, kterou permanentně testuje jak v nezávislých laboratořích, tak ve vlastním crash test centru. Všechny výrobky vysoce překračují požadavky evropských norem na bezpečnost tohoto sortimentu.

MORE by Babyauto vychází z letitých zkušeností o bezpečném cestování dětí. Zabývá se vývojem bezpečných dětských autosedaček různých věkových kategorií. „Neustále přicházíme s novými technologiemi, všechny naše autosedačky pečlivě testujeme, aby byly ještě bezpečnější, pohodlnější a kvalitnější.

MORE by Babyauto používá při vývoji svých autosedaček moderní technologie, všechny autosedačky MORE by Babyauto jsou vybavené ISOFIX systémem a mnohé mají taktéž Toptether ukotnvení pro ještě větší bezpečí.

V portfoliu MORE by Babyauto najdete autosedačky různých věkových skupin. Autosedačky MORE by Babyauto WERDU / WERDU PLUS je homologovaná pro skupinu 0+/1/2/3, obsáhne tak všechny věkové kategorie od narození do 12 let (od 0 do 36kg). WERDU v sobě kombinuje instalaci pomocí 3 bodového bezpečnostního auto pásu ve spojení s Isoclick Fix® pro ještě větší bezpečnost. Další autosedačkou značky MORE by Babyauto je ADOS, která je vhodná pro děti od 9 do 36 kg (Skupina 1/2/3). Autosedačku ADOS lze velmi snadno instalovat díky kombinaci systému upevnění : konektorů Isofix a systému Top Tether. Pro skupinu 2/3 se autosedačka používá bez bezpečnostních pásů autosedačky. Značka MORE by Babyauto nabízí ve svém sortimentu jedinečný podsedák BASE FIX, homologovaný pro skupinu 2/3 (děti s váhou od 15 do 36 kg). Tento praktický podsedák, lze velice snadno instalovat díky konektorům Isoclick Fix®. Stačí jediné kliknutí a podsedák se stává pevnou součástí vozidla, praktický popruh zajistí bezpečné vedení auto pásu. Sedák je měkce polstrován pro maximální stupeň pohodlí.

MORE by Babyauto

Váš partner na cestách s dětmi…