ŠPANĚLSKÁ KVALITA

Babyauto Group

Průkopníci v oblasti technologie dětských zádržných systémů již více než 20 let.

Design, bezpečnost a pohodlí, aby vaši nejmenší pasažéři nebyli na cestách vystaveni zbytečným rizikům.

PÁR ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ :

Výrobky skupiny Babyauto Group jsou prodávány ve více jak 20 zemích po celém světě.

Bylo prodáno již více než 7 000 000 autosedaček.

Babyauto Group působí v oblasti dětské bezpečnosti více jak 57 let.

VÍCE NEŽ 20 LET INOVACE

V OBLASTI BEZPEČNOSTI

Cestujme bezpečně!

Cestování autem může být skutečným dobrodružstvím, zejména pro děti.

Jsou to právě ony, kdo si cestování autem užívá nejvíce, ale zároveň jsou nejzranitelnější vůči jakýmkoli nepředvídaným událostem.

Více než 25 let inovací v oblasti bezpečnosti

Již více než 25 let pracuje denně společnost Babyauto® na zvýšení ochrany dětí v autě. Proto můžete cestovat s klidnou myslí a ony mohou cestovat se všemi zárukami a komfortem, které si zaslouží.

Babyauto, původně Babygab, se zrodilo jako specializovaná bezpečnostní divize společnosti Plásticos Zarauz SA, která byla založena v roce 1958, v době, kdy se jen velmi málo společností snažilo snížit počet úmrtí na silnicích.

Od té doby se společnost Babyauto group plně věnuje výrobě vysoce kvalitních dětských bezpečnostních sedaček a příslušenství. Jsou průkopníky ve zdokonalování technologie ochrany řidiče, spolupracují s Univerzitou v Zaragoze a nárazovou laboratoří Motorlandu, provádí vyčerpávající crash testy, výrobu prototypů, kompatibilitu s různými modely automobilů atd.

Skupina také spolupracuje s dalšími laboratořemi, které jsou průkopníky v oblasti automobilových inovací, jako je Idiada (Španělsko), ADAC (Německo), CATARC (Čína) a TNO (Nizozemsko). Díky nim autosedačky překonávají povinné bezpečnostní požadavky. Jsme členem Technologického institutu AIJU a Baskického klastru pro mobilitu a logistiku (MLC ITS).

Značky

Skupina Babyauto Group spolupracuje pouze se značkami dětské bezpečnosti, které nabízejí nejvyšší standardy kvality, spolehlivosti a pohodlí, včetně mezinárodně uznávaných značek, jako jsou More, Babyauto, vivitta, Babypack, BQS a další.

Směřování k bezpečnějšímu světu

Na cestách není nic důležitějšího než bezpečnost vašich blízkých.

Ve společnosti Babyauto Group pracují na tom, aby vaše děti byly během jízdy

v bezpečí a pohodlí.

Hodnoty společnosti Babyauto

Hlavním cílem Babyauto group je poskytovat svým zákazníkům výrobky, které zajišťují jejich dětem dokonalou rovnováhu mezi bezpečností a pohodlím při cestování autem.

Nejmodernější technika a nejinovativnější design k vašim službám.

Bezpečnost a cestování

Při vývoji je používána technologie CAE (Computer Assisted Engineering), která umožňuje zajistit, aby dětské bezpečnostní systémy byly plně účinné a kompatibilní s bezpočtem různých modelů automobilů.

Výrobky procházejí nejrozsáhlejšími testy odolnosti a deformace materiálu, aby vydržely čelní, boční i zadní nárazy; musí také projít přísnými kontrolami, které zajišťují, aby dítě bylo v ideální poloze a při tom v pohodlí po celou dobu jízdy.

Tyto simulační testy umožní, aby se finální výrobky plně přizpůsobily reálným jízdním podmínkám, ať už jsou jakékoliv.

Protože stejně jako vy i Babyauto Group ví, že silnice může být skutečně nebezpečná a že při péči o rodinu není opatrnosti nikdy dost.

Navrženo v Evropě

Ve společnosti Babyauto Group si jsou vědomi důležitosti zajištění shody s každým procesem kvality a bezpečnosti. Proto je většina jejich výrobků vyráběna v jejich závodech v Evropě. Centrála v San Sebastianu (ŠPANĚLSKO) řídí procesy, jako je navrhování, inženýrská činnost, která probíhá v kancelářích v Barceloně, a schvalování každé dětské autosedačky a dalších výrobků pro dětskou bezpečnost.

Skutečnost, že se výrobky vyrábějí v Evropě, znamená, že Babyauto Group má vždy plnou kontrolu nad montáží každého dílu a povrchovou úpravou svých výrobků, čímž splňuje příslušné normy i potřeby svých zákazníků.

Zajištění bezpečnosti vás a vaší rodiny je to, co inspiruje společnost Babyauto Group k tomu, aby se den za dnem posouvali vpřed.

Závazek ke kvalitě

V případě nehody nebo kolize při cestování autem mohou i ty nejmenší detaily znamenat rozdíl mezi tím, zda vyváznete bez úhony, nebo zda utrpíte vážné následky. V Babyauto Group je kvalita každého výrobku a všech jeho součástí vždy centrem pozornosti, bez ohledu na jejich velikost.

Proto si jejich výrobky každý den vybírá miliony rodičů, aby se postaraly o jejich děti při cestování autem.

I po 57 letech na vrcholu v oboru dětských zádržných systémů se Babyauto Group posouvá každý den o kus dál, pokud jde o bezpečnost a zavádění inovativních technologií, aby vaše dítě zůstalo v bezpečí v případě jakékoli nehody na silnici.

Společenská odpovědnost firem

Ve společnosti Babyauto Group se řídíme heslem, které dodržují všechna naše oddělení a zaměstnanci: Opatrnosti není nikdy dost, pokud jde o bezpečnost našich dětí na silnicích.

V důsledku toho se každý den snaží, abyste byli při cestování se svými dětmi v jakémkoli vozidle klidnější, ale také aktivně pracují na zvyšování povědomí společnosti o důležitosti používání řádně certifikovaných dětských zádržných systémů.

Jako součást odvětví dětské bezpečnosti totiž ví, jak důležité je, aby každý řidič, bez ohledu na to, zda je sám rodičem, pochopil možné následky nepozornosti nebo nehody za volantem, a proto stojí v čele mnoha osvětových kampaní.

Babyauto group

Design, bezpečnost a pohodlí, aby ti nejmenší na silnici zbytečně neriskovali.