O značce TOPMARK

TOPMARK je  holandská značka s více než 20ti letou tradicí, nabízí široké portfolio výrobků pro miminka i batolata, od kočárků přes jídelní židle až po ohrádku. Značka klade důraz zejména na velkou kvalitu výrobků, avšak za výhodné ceny. Značka Topmark se řídí heslem „v jednoduchosti je krása“. Produkty značky Topmark mají jednoduchý čistý design. V portfoliu značky Topmark najdete i několik multifunkčních produktů.

Kočárky TOPMARK

Dětské kočárky Topmark jsou kvalitní a funkční, jejich jednoduchý čistý design si zamilujete! Značka Topmark má ve svém portfoliu dětské kombinované kočárky i dětské golfové kočárky ideální na cesty. 

NOVINKOU tohoto podzimu je SPORTOVNÍ KOČÁREK DIAZ, který je ideální pro převoz dětí díky lehké hliníkové konstrukci s elegantní černou povrchovou úpravou. Kočárek je vhodný pro děti od narození s nosností 22 kg. Kočárek nabízí veškerý komfort a vybavení, který od kočárku maminka očekává. Bezpečnost děťátku poskytnou 5ti bodové bezpečností pásy s polstrováním. Extra dlouhá boudička se síťovaným okénkem chrání dítě před nepříznivým počasím, a přitom zajišťuje dostatek vzduchu. Cestu zpříjemní polohovací opěrka zad i nožiček. Kočárek navíc nabízí otočné sedátko, které je možné uchytit na konstrukci po / či proti směru jízdy.  K pohodlí přispějí i odpružená kola. Maminka má k dispozici prostorný úložný koš, který pojme vše potřebné. Rodičovské madlo je teleskopické, lze jej nastavit do 3 výšek. Dokonalý vzhled doplňují elegantní detaily z EKO kůže na ochranném oblouku a rodičovském madle. Součástí kočárku jsou adaptéry pro autosedačku 0+ a pláštěnka. Navíc je možné ke kočárku dokoupit korbičku, která je dostupná ve stejných barvách jako kočárek.

Golfky TOPMARK

Golfky TOPMARK se mohou pyšnit odpruženými předními i zadními koly. Elegantní golfáče FENN jsou vybaveny 5ti bodovým bezpečnostním pásem s polstrováním ramen, boudičkou se slunečním kšiltem a praktickým úložným košem.
Opěrku zad je možné nastavit do 4 pozic – od sedu do polohy v leže pro klidný odpočinek na cestách.

Jídelní židličky TOPMARK

Máte malý byt nebo hledáte jen lehkou židličku k babičce či na cesty? Právě pro vás má TOPMARK ve své nabídce elegantní jídelní židličku LUCKY, kterou nabízí hned v několika barevných variantách. Jídelní židlička má jednoduchý vzhled, je vybavena prostorným odnímatelným tácem a 5bodovým bezpečnostním pásem. Potah z PU koženky je snadný na údržbu a velmi vzhledný. Po složení je židlička velmi kompaktní.

 

V kolekci TOPMARK můžete dále najít praktické chodítko LEXI, které bezpečně zabaví vaše maličké, navíc jej lze po odejmutí zadní tyče změnit v chodítko AKTIVITY, které bude vaše děťátko podporovat při prvních krůčkách. Mezi novinky patří i MULTI HRACÍ CENTRUM BILLY, které nabízí bezpočet zábavy, je otočné, součástí jsou aktivity hračky, které pomocí hudby, světel a rytmu rozvíjí sluchové a zrakové smysly děťátka. Centrum je možné využít hned třemi způsoby: jako hrací centrum, hopsadlo nebo jako hrací / či pracovní stoleček. V nabídce nechybí ani cestovní ohrádka PARKER, kterou je možné využít jako ohrádku či postýlku, je vybavena druhým dnem, které je ideální pro první dny, maminka se tak nemusí shýbat až na dno postýlky, když děťátko povyroste, je možné využívat místečko jako praktickou ohrádku. Nechybí ani elegantní a funkční přebalovací taška ke kočárku LOVA či praktické háčky na kočárek.