Britská značka, která vznikla před 15 lety, kdy jsme jako novopečení rodiče  hledali produkty, se kterými bychom mohli pokračovat v našem aktivním životním stylu i s dětmi a naplno si užívat hory, pláže, lesy, ale také sportovat, běhat nebo jezdit na kolečkových bruslích.

Současně jsme chtěli kočárek, který zvládne pole, les, hory nebo jiné terénní cesty a nezabere celý kufr auta. Protože jsme nenašli kočárek, který by vyhovoval našim potřebám, vznikla značka Out ‚n‘ about a postupem času se stala číslem 1 ve  Velké Británii.

V portfoliu Out ‚n‘ about najdete sportovních outdoorové  kočárky prvotřídní kvality za rozumnou cenu. Jedná se o technicky propracované kočárky, které jsou jednoduché na údržbu, praktické, velmi lehké, snadno ovladatelné, na velkých nafukovacích kolech a pohodlné pro dítě. Jejich velkou výhodou je jejich kompaktnost, po složení se vejde i do menšího kufru auta a rozložený i do malého výtahu. Pro všestranné použití rodiče volí model Nipper single nebo pro dvojčata či sourozence Nipper double, se kterými zvládnete pole, hory, les, ale také bez problému prokličkujete i těmi nejužšími uličkami ve městě.

Pro rodiče kteří milují běh nebo kolečkové brusle nabízíme model Nipper sport opět ve verzi single nebo double. Stačí si jen vybrat barvu a můžete jet 🙂

„Jednoho dne nám zavolali přímo z Kensingtonského paláce, pro outdoorový sportovní kočárek Nipper single v barvě Royal Navy se rozhodla také vévodkyně Kate z Cambridge, na což jsme velmi pyšní.“

https://www.pushchairexpert.com/en/news/a-pushchair-fit-for-a-prince/

Ve Velké Británii byl model Nipper single v barvě Royal navy ještě tentýž den vyprodaný 🙂 

Značka Out ‚n‘ About pravidelně vítězí ve všech soutěžích v UK a umisťuje se na předních příčkách před ostatními světoznámými značkami.