Scamp je maďarský výrobce bezpečnostních pásů pro těhotné a kvalitních textilních produktů pro kojící matky a miminka.

Bezpečnostní pásy do auta pro těhotné

Každá nastávající maminka si přeje především zdravé miminko, proto o sebe během těhotenství pečuje, zdravě se stravuje, chodí na pravidelné kontroly a také chce bezpečně cestovat autem. Pro bezpečné cestování i v těhotenství najdete v nabídce maďarské značky Scamp bezpečnostní pás do auta pro těhotné, který drží  pás v autě pěkně dole pod bříškem a nastávající maminka tak může bez obav cestovat autem. Můžete jej zakoupit v černé, šedé nebo červené barvě. Na výběr ze 2 verzí COMFORT FIX se sedátkem nebo levnější verze SLIM.

Kojící polštáře

Kojení je tím nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců, proto je důležité, aby se maminka při kojení cítila pohodlně. Protože, když je spokojená maminka, je spokojené i miminko. Pro pohodlné kojení najdete v portfoliu značky Scamp příjemné kojící polštáře v atraktivních designech. Kojící polštář využije nastávající maminka už během těhotenství.  S rostoucím bříškem se čím dál hůř spí, velké bříško tahá a pne, nastávajícím maminkám se špatně usíná a cítí se nepohodlně. Kojící polštář lze nastavit tak, že si jím nastávající maminka podepře bříško, jeden konec si dá mezi kolena a druhý konec pod hlavu,  do polštáře se příjemně „zamotá“ a spánek bude hned kvalitnější. Na kojící polštář také můžete položit miminko po kojení.

 

Natahovací prostěradlo 120 x 60 cm / 140 x 70 cm

Připravujete postýlku pro Váš malý poklad? V nabídce maďarské značky Scamp najdete kvalitní natahovací prostěradla v  5 krásných     barvách, která lze    natáhnout   na  postýlku  o   rozměrech  120 x 60 cm i 140 x 70 cm.

 

Látkové pleny 70 x 70 cm

Látkové pleny jsou klasika, bez které se neobejde žádná maminka. Mají všestranné použití… Na kontrole u pediatra ji dáte pod miminko, po kojení si ji maminka přehodí přes rameno a mrňousek si na ni položí hlavičku nebo ji maminka použije jako utěrku na pusinku miminka. A samozřejmě ji lze použít i jako klasickou plenu spolu s plenkovými kalhotkami.