Summit ™ X3, joggingový kočárek
ŽÁDNÉ LIMITY. ŽÁDNÉ HRANICE.

První kočárek na jogging na trhu / „obujte“ se do toho

Baby Jogger® Summit ™ X3 je špičkový kočárek pro jogging do každého terénu, který je vybaven nafukovacími gumovými koly s odpružením a novými detaily s reflexními prvky. Nabízí osvědčené a oblíbené funkce pro maximální pohodlí, jako je skládání jednou rukou, dálkově ovládané uzamykání předního kola a ruční brzda.

Kočárek je vhodný pro děti od 9 měsíců do 22 kg.

FUNKCE aneb, co vám kočárek může nabídnout:

DÁLKOVÉ UZAMYKÁNÍ PŘEDNÍHO KOLA vám umožní rychle přepínat mezi režimem pro jogging a pro pěší vycházky.

RUČNÍ BRZDA zajistí maximálně bezpečnou a pohodlnou jízdu, kterou ocení každá maminka při chůzi z kopce, kdy má možnost přibržďovat si kočárek nebo pro regulaci rychlosti při joggingu.

SPORTOVNÍ GUMOVÁ KOLA jsou plněná vzduchem, nabízí odpružení 3×3, díky tomu je jízda po jakémkoli terénu bez komplikací, ať už v režimu jogging nebo při běžné jízdě.

SKLÁDÁNÍ JEDNOU RUKOU je rychlé a snadné.

VYLEPŠENÉ TEXTILNÍ MATERIÁLY s reflexními prvky na boudičce a polstrování pásů.

PROSTORNÁ BOUDA S UV 50+ OCHRANOU a bočním větráním pro dostatečnou cirkulaci vzduchu. Dvě okýnka „peek-a-boo“ vám umožní dohled nad vaším drobečkem.

Pro rok 2022 přišel Baby Jogger s NOVINKOU.

Ve spolupráci se světovou špičkou v oblasti fitness Robin Arzón představil Baby Jogger nový vzhled svého joggingového kočárku Summit™ X3.

Nový design kočárku Summit X3 od Robin Arzón nabízí elegantní detaily z eko-kůže na rodičovském madle a na bezpečnostních pásech, originální potisk inspirovaný NYC (New York City) navržený místním umělcem.